do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
HENDI RENTAL

HENDI RENTAL

korzystaj bez kupowania

Wynajem długoterminowy urządzeń gastronomicznych 

Doskonała jakość w zasięgu Twoich możliwości finansowych 

W odpowiedzi na szerokie zainteresowanie rynku gastronomicznego w Polsce wynajmem długoterminowym urządzeń gastronomicznych, firma Hendi zaoferuje nową, innowacyjną formę korzystania z zaawansowanych technologicznie urządzeń gastronomicznych bez konieczności ich kupowania.
Usługa wynajmu, poza możliwością korzystania z urządzeń, zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa przede wszystkim dzięki bezpłatnemu serwisowi oraz częściom zamiennym przez cały okres trwania umowy. Gwarancja bezpłatnego serwisu urządzeń może być przedłużona nawet do 4 lat w przypadku zawarcia umowy najmu na taki okres. Takiego bezpieczeństwa nie zaoferuje Państwu ani leasing, ani kredyt bankowy, ani żadna inna usługa świadczona przy tradycyjnym zakupie urządzeń gastronomicznych za własną gotówkę.
Opcja wynajmu długoterminowego jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy, który nie chce lub nie ma możliwości finansowania nowej inwestycji ze środków własnych, kredytu czy leasingu. Jest to również propozycja skierowana do tych, którzy chcą skupić się na prowadzeniu podstawowej działalności bez konieczności inwestowania środków w tradycyjny zakup.
Skorzystanie z innowacyjnej usługi HENDI Rental daje restauratorom także możliwość zainwestowania swoich nadwyżek finansowych w inne przedsięwzięcia związane z prowadzonym biznesem. Hendi Rental pozwala na szybkie rozwijanie biznesu bez konieczności posiadania własnych środków finansowych.

Więcej informacji: http://www.hendi.pl/wynajem_dlugoterminowy.html

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl