do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, oferujemy jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew  - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który zostanie wskazany w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płatność gotówką kurierowi, przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się z podwyższoną opłatą za dostawę (więcej informacji o kosztach dostawy można sprawdzić w zakładce "Koszt dostawy"). Za pobraniem wysyłamy produkty o wartości do 2000,00 PLN.
  • Płatność elektroniczna - najwygodniejszy i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – należy wybrać płatność kartą lub eprzelew i dokonać opłaty. Aktualną listę obsługiwanych metod płatności można sprawdzić na stronie www.ecard.pl.
  • Gotówka lub karta płatnicza - przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy (adres punktu odbioru osobistego: 83-010 Straszyn, ul. Starogardzka 42-44).

Publicznym placówkom oświatowym wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności.

Warunkiem otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności jest przysłanie zamówienia na firmowym papierze faksem: 58 782 45 60 lub mailem: biuro@a-bis.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl