Płatność

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, oferujemy jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego, który zostanie wskazany w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy systemy płatności elektronicznych świadczonych poprzez Blue Media S.A., do których zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
  • Pobranie - płatność gotówką kurierowi, przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się z podwyższoną opłatą za dostawę (więcej informacji o kosztach dostawy można sprawdzić w zakładce "Koszt dostawy"). Za pobraniem wysyłamy produkty o wartości do 2000,00 PLN.
  • Gotówka lub karta płatnicza - przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy (adres punktu odbioru osobistego: 83-010 Straszyn, ul. Starogardzka 42-44).

Publicznym placówkom oświatowym wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności.

Warunkiem otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności jest przysłanie zamówienia na nasz adres mailowy.

 

Płatności online

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 583 004 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl