Serwis

Serwis urządzeń gastronomicznych

Decydując się na otworzenie własnej działalności w branży gastronomicznej, trzeba pamiętać o wielu istotnych kwestiach, które zagwarantują sprawne działanie lokalu. Oprócz ustalenia strategii przestrzennej, wyboru mebli, a także rekrutacji personelu, trzeba będzie pochylić się nad zagadnieniem wyboru specjalnych urządzeń gastronomicznych. Wyłącznie ich bezproblemowa praca pozwoli na sprawne działanie kuchni i wydawanie posiłków bez narażania klientów na długotrwałą zwłokę. Niestety tempo pracy w zapleczu kuchennym i stopień eksploatacji może okazać się zbyt dużym obciążeniem dla znajdujących się tam urządzeń, które najzwyczajniej w świecie mogą zacząć szwankować.

W takich sytuacjach inwestycja w nowe sprzęty nie musi okazać się jedynym wyjściem. Najczęściej wystarczy oddać takie urządzenie do serwisu, gdzie specjaliści odkryją problem i mu zaradzą. A-BIS to zespół fachowców, którzy od lat oferują usługi serwisowe właścicielom lokali gastronomicznych. Zyskaliśmy obszerne grono zadowolonych klientów. Dzięki nam w ich kuchniach znów wszystko zaczęło działać bez zarzutów.

A-BIS – profesjonalna naprawa sprzętu gastronomicznego

Sprawnie działające urządzenia to klucz do gastronomicznego sukcesu. W A-BIS nasi fachowcy zajmują się naprawą sprzętu gastronomicznego elektrycznego, gazowego oraz chłodniczego. Nasze zaangażowanie i wiedza pozwalają na wykonanie nawet bardzo kłopotliwych napraw. Czym zapisujemy się w pamięci Klientów?

  • Terminowość – nikt nie lubi przestojów w pracy. To nie tylko strata potencjalnych zysków, ale także dynamiki działalności. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszą pracę wykonujemy terminowo. Chcemy, byś jak najszybciej odzyskał swoje urządzenie we właściwej kondycji.
  • Profesjonalizm – nasze umiejętności opierają się na wiedzy, ale także na dużym zaangażowaniu.
  • Solidność – gdy podejmujemy się jakiegoś zadania, doprowadzamy je do końca.
  • Sprawna komunikacja – uważamy, że podstawą każdej relacji biznesowej jest dialog. Dlatego jesteśmy zawsze gotowi go podjąć. Udostępniamy klientom wszystkie niezbędne informacje. Dzięki temu zawsze będziesz mieć świadomość tego, w jakiej kondycji jest urządzenie, które do nas przyniosłeś i w jaki sposób będziemy mogli je naprawić.
  • Doświadczenie – nasze kompetencje są potwierdzone wieloletnią działalnością na polu naprawy sprzętu gastronomicznego. Praktyka i wciąż aktualizowana wiedza pozwalają jak najlepiej zająć się sprzętem. Na rynku działamy już od 2006 roku.
  • Umiejętnością dostosowania się do potrzeb klientów – masz niestandardowy problem? Skontaktuj się z nami i wspólnie spróbujmy mu zaradzić. Nasz doświadczenie z pewnością podpowie dobre rozwiązania.

Serwis urządzeń gastronomicznych dla Trójmiasta i okolic

A-BIS to firma, która zajmuje się profesjonalną naprawą urządzeń gastronomicznych. Jeśli jesteś z Trójmiasta lub okolic nasz serwis stoi przed Tobą otworem. Zapraszamy do konsultacji w porach pn.-pt. 9.00-17.00 pod numerami:

  • stacjonarny: 58-300-48-80,
  • Komórkowy: 509 346 000,

lub za pośrednictwem adresu mailowego - sklep@a-bis.pl.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier - przesyłka paletowa) już od 3 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl