Serwis urządzeń

Serwis urządzeń gastronomicznych

Decydując się na własną działalność w branży gastronomicznej, należy pamiętać o wielu istotnych kwestiach, które zagwarantują sprawne działanie lokalu. Oprócz ustalenia strategii przestrzennej, wyboru mebli oraz rekrutacji personelu, trzeba pochylić się nad doborem odpowiednich urządzeń gastronomicznych. Wyłącznie ich bezproblemowa praca pozwoli na sprawne działanie kuchni i wydawanie posiłków bez narażania klientów na długotrwałą zwłokę. Niestety tempo pracy w zapleczu kuchennym i stopień eksploatacji mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem dla znajdujących się tam urządzeń, które najzwyczajniej w świecie mogą zacząć szwankować.

W takich sytuacjach inwestycja w nowe sprzęty nie musi okazać się jedynym wyjściem. Najczęściej wystarczy oddać takie urządzenie do serwisu, gdzie specjaliści odkryją problem i mu zaradzą. A-BIS to zespół fachowców, którzy od lat oferują usługi serwisowe właścicielom lokali gastronomicznych. Zyskaliśmy obszerne grono zadowolonych klientów. Dzięki nam w ich kuchniach znów wszystko zaczęło działać bez zarzutów.

A-BIS – profesjonalna naprawa sprzętu gastronomicznego

Sprawnie działające urządzenia to klucz do gastronomicznego sukcesu. W A-BIS nasi fachowcy zajmują się naprawą sprzętu gastronomicznego elektrycznego, gazowego oraz chłodniczego. Nasze zaangażowanie i wiedza pozwalają na wykonanie nawet bardzo kłopotliwych napraw. Czym zapisujemy się w pamięci Klientów?

 • Terminowość – nikt nie lubi przestojów w pracy. To nie tylko strata potencjalnych zysków, ale także dynamiki działalności. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszą pracę wykonujemy terminowo. Chcemy, byś jak najszybciej odzyskał swoje urządzenie we właściwej kondycji.
 • Profesjonalizm – nasze umiejętności opierają się na wiedzy, ale także na dużym zaangażowaniu.
 • Solidność – gdy podejmujemy się jakiegoś zadania, doprowadzamy je do końca.
 • Sprawna komunikacja – uważamy, że podstawą każdej relacji biznesowej jest dialog. Dlatego jesteśmy zawsze gotowi go podjąć. Udostępniamy klientom wszystkie niezbędne informacje. Dzięki temu zawsze będziesz mieć świadomość tego, w jakiej kondycji jest urządzenie, które do nas przyniosłeś i w jaki sposób będziemy mogli je naprawić.
 • Doświadczenie – nasze kompetencje są potwierdzone wieloletnią działalnością na polu naprawy sprzętu gastronomicznego. Praktyka i wciąż aktualizowana wiedza pozwalają jak najlepiej zająć się sprzętem. Na rynku działamy już od 2006 roku.
 • Umiejętnością dostosowania się do potrzeb klientów – masz niestandardowy problem? Skontaktuj się z nami i wspólnie spróbujmy mu zaradzić. Nasze doświadczenie z pewnością podpowie dobre rozwiązania.

Serwis sprzętów gastronomicznych dla Trójmiasta i okolic

A-BIS to firma, która od lat działa na rynku jako serwis sprzętu gastronomicznego. Jeśli jesteś z Trójmiasta lub okolic nasz serwis stoi przed Tobą otworem. Zapraszamy do kontakt z naszym serwisem w porach pn.-pt. 8.00-16.00 pod numerami:

 • tel. stacjonarny: 58-300-48-80,
 • tel. komórkowy: 509 346 000,

lub za pośrednictwem adresu mailowego - serwis@a-bis.pl

W przypadku zgłoszenia awarii urządzenia prosimy o podanie następujących informacji:

 1. dane urządzenia
 2. krótki opis usterki
 3. zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia
 4. nazwa i adres lokalu
 5. dane osoby kontaktowej
 6. nr NIP oraz dane do faktury 

W celu zamówienia serwisu prosimy o kontakt z naszą firmą.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 583 004 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl