Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do

Młynki do odpadów

ROZDRABNIACZ ODPADÓW ORGANICZNYCH 0,75 KM ROZDRABNIACZ ODPADÓW ORGANICZNYCH 0,75 KM
Marka: STALGAST
Cena brutto: 1 066,00 zł (netto: 866,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Zasady bezpiecznego korzystania ze zlewu są nam powszechnie znane. Doskonale wiadomo, że nie wolno wrzucać do niego fusów, resztek obiadów ani gorącego tłuszczu, ponieważ odpady tego typu kumulują się i zastygają w rurach, tworząc trudne do usunięcia zatory. Ich konsekwencją może być nie tylko przykry zapach z odpływu, ale także zastoje brudnej wody, które uniemożliwiają prace porządkowe w kuchni. Wiedza to jednak nie wszystko i często zdarza się, że do rur trafiają zanieczyszczenia, które nigdy nie powinny się tam znaleźć. Specjalne sitka do zlewów rozwiązują ten problem jedynie częściowo, bo znaczna część odpadów nadal trafia do odpływu. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem rozdrabniacz, który rozbija stałe substancje, nadając im konsystencji cieczy, zupełnie niegroźnej dla prawidłowego działania kanalizacji.

Młynki do rozdrabniania odpadów

Korzystanie z młynków do rozdrabniania odpadów za granicą jest już standardem. W naszym kraju natomiast dopiero zaczyna zyskiwać na popularności. To niezwykle praktyczne urządzenie pozwala pozbyć się wielu zanieczyszczeń, które powinny trafić do kosza, nie zaś w głąb odpływu. Chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, jakie produkty nie mogą tam wylądować, podczas zmywania zostają one spłukane i często nie mamy już wpływu na to, gdzie wylądują. Warto zatem odpowiednio wcześnie wyposażyć swój zlew w młynek, aby uniknąć nieprzyjemnych skutków zapchania odpływu. 

Młynki do odpadów organicznych

Nasze młynki do rozdrabiania odpadów to niepozornie wyglądające urządzenia o wielkiej mocy, które bez trudu rozbijają na mikroskopijne cząsteczki takie resztki, jak fusy z kawy, gotowane mięso, makarony, owoce i warzywa, czy nawet cienkie kości drobiowe. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby w kilka sekund pozbyć się wszystkich składników potencjalnego zatoru. Dzięki nim można swobodnie zmywać naczynia, nie obawiając się, że resztki obiadowe zapchają nasz odpływ, a jego odetkanie będzie w najlepszym wypadku mało przyjemną koniecznością, w najgorszym zaś znacząco obciąży nasz portfel kosztami profesjonalnej usługi hydraulicznej. 

Elektryczne młynki do rozdrabniania odpadów 

Ponieważ zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, warto już dzisiaj wyposażyć swój zlewozmywak w wydajny i skuteczny rozdrabniacz odpadów. Elektryczny silnik tego typu urządzeń potrzebuje tylko kilku sekund, aby zmienić stałe odpady organiczne w płynną substancję, która gładko spłynie do kanalizacji, nie kumulując się w rurach i nie powodując zatorów. Dlatego zanim poczujesz nieprzyjemny zapach lub usłyszysz charakterystyczne bulgotanie, zamontuj w swoim odpływie młynek do rozdrabiania.

Zapchane rury to problem, który ma miejsce w każdym domu i lokalu gastronomicznym. Resztki jedzenia trafiają do zlewów zarówno wskutek niewiedzy, jak i wskutek przypadku. Na każdą ewentualność warto być jednak dokładnie przygotowanym, a zlewozmywaki kuchenne najlepiej wyposażyć w skuteczne młynki do rozdrabiania odpadów, które znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki nim cokolwiek trafi do Twojego odpływu, zamieni się w niegroźny dla drożności rur płyn i zostanie wypłukane zwykłą wodą. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 583 004 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl