Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do

Suszarki do rąk

DOZOWNIK DO MYDŁA DO MONTAŻU NAŚCIENNEGO DOZOWNIK DO MYDŁA DO MONTAŻU NAŚCIENNEGO
Cena brutto: 173,00 zł (netto: 140,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
PODAJNIK RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH DO MONTAŻU NAŚCIENNEGO PODAJNIK RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH DO MONTAŻU NAŚCIENNEGO
Cena brutto: 323,00 zł (netto: 262,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SUSZARKA DO RĄK SUSZARKA DO RĄK
Marka: HENDI
Cena brutto: 583,00 zł (netto: 473,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SUSZARKA ŚCIENNA DO RĄK SUSZARKA ŚCIENNA DO RĄK
Cena brutto: 1 285,00 zł (netto: 1 044,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Suszarka ścienna do rąk JET 1800 Suszarka ścienna do rąk JET 1800
Cena brutto: 3 640,00 zł (netto: 2 959,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Automatyczne suszarki do rąk i nie tylko

Dzięki naszej ofercie bez problemu sprostasz wszystkim wymogom sanitarnym - w naszym asortymencie znajduje się bowiem sprzęt i akcesoria, które pomogą prawidłowo wyposażyć Twój lokal. W ofercie posiadamy automatyczne suszarki do rąk, które z łatwością zamontować można na ścianie w toalecie dla klientów lub personelu. Ich estetyczny wygląd sprawi, że zawsze będą one sprawiać wrażenie czystych i zadbanych. Suszarki od A-BIS posiadają intuicyjny system montażu, a do zamówionego zestawu dołączone są specjalne materiały ułatwiające ich przymocowanie na wybranej powierzchni. Estetyczny wygląd i kompaktowy rozmiar idealnie sprawdzą się na ścianach pokrytych płytkami, dlatego bez obaw można je zamawiać z zamiarem umieszczenia na tego typu powierzchniach. Prezentowane przez A-BIS suszarki do rąk nie pobierają dużo energii elektrycznej, a co za tym idzie – nie wpływają istotnie na wysokość opłat ponoszonych przez lokal w tym obszarze.

Sprawdź dostępne w A-BIS dozowniki do mydła

To jednak nie wszystko, ponieważ w ofercie A-BIS znajdują się również wykonane ze stali chromowo-niklowej dozowniki do mydła. Materiał ten gwarantuje, że nawet po długim czasie od zakupu te elementy wyposażenia wyglądają jak nowe, a na ich powierzchni nie pojawia się rdza, charakterystyczna dla urządzeń metalowych instalowanych w wilgotnych pomieszczeniach. Prezentowane w ofercie dozowniki do mydła perfekcyjnie spisują się na powierzchniach pokrytych farbą lub płytkami - warto bowiem wiedzieć, że są one przeznaczone do montażu na ścianie. Wraz z zamówionym zestawem użytkownik otrzymuje specjalne materiały mocujące, zapewniające stabilne umiejscowienie dozowników na danej powierzchni. Dostępne w A-BIS dozowniki do mydła posiadają wygodny system do ręcznego tłoczenia mydła, a do ich wypełniania nie są konieczne specjalne wkłady. Zaprojektowane według nowoczesnych założeń akcesoria mogą być wypełniane mydłem w płynie o pojemności nawet 1 litra.

Podajniki do ręczników papierowych idealne do Twojego lokalu

Staramy się, by lokale naszych klientów wyposażać w pełni, dlatego wśród oferty A-BIS znalazło się miejsce również na wydajne podajniki do ręczników papierowych ze stali nierdzewnej. Dzięki specjalnej budowie podajniki uzupełniać można dowolnymi typami ręczników - składanymi zarówno warstwowo, naprzemiennie, jak i w zygzak. Podobnie, jak w przypadku pozostałych elementów z oferty, również podajniki do ręczników papierowych posiadają specjalne otwory do montażu oraz materiały ułatwiające ich stabilne przymocowanie do wybranej powierzchni. Osoba odpowiedzialna za kontrolę czystości może sprawdzać ilość zużytych ręczników za pomocą wygodnego wziernika napełnienia, a w celu ich uzupełnienia może skorzystać z intuicyjnej klapy otwieranej od przodu. Sprzedawane w A-BIS podajniki do ręczników papierowych są niezwykle solidne – ich waga bez napełnienia to ponad 2kg.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 583 004 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl